Oficjalny serwis Rady Osiedla Ligota Zabrska
"Ligocka Noc Świętojańska 2017"
Zarząd i Rada Osiedla Ligota Zabrska serdecznie zapraszają mieszkańców naszego osiedla wraz z rodzinami na doroczny festyn "Ligocka Noc Świętojańska 2017", który odbędzie się 24 czerwca 2018 r. (sobota) na boisku przy kościele pw. Św. Józefa w Gliwicach. 

Program imprezy:

15:00 - Rozpoczęcie festynu

15:05 - Animacje dla dzieci prowadzone przez opiekunów z "Miasta Zabawy" (do  godz. 19:00)

15:15 - Inauguracja "Ligockiej Loterii Fantowej 2017", w której do wygrania m.in. Play Station 4, Telewizory Manta 32', zaproszenia do restauracji, kawiarni itp.

18:00 - Kabaret Grzegorza Stasiaka (ok. 1,5-godzinny program z przerywnikiem muzycznym)

18:30 - Zabawa taneczna z zespołem Duo Bayer's

21:15 - Losowanie nagród w "Ligockiej Loterii Fantowej 2017"

02:30 - Zakończenie imprezy

Ponadto:
- Bezpłatna dmuchana zjeżdżalnia dla dzieci (w godz. 17:00-21:00)
- Popcorn i wata cukrowa
- Dania z grilla
- Zimne piwo


Galeria
Galeria
Szybki kontakt
Rada Osiedla Ligota Zabrska
ul. Pocztowa 31
44-100 Gliwice
tel. 661 465 165
e-mail: radaosiedla@ligotazabrska.pl
Aktualności
  • Strona główna
  • /
  • Teatr Ewangelizacyjny Kefas z Panewnik wystąpił na Ligocie Zabrskiej!

Teatr Ewangelizacyjny Kefas z Panewnik wystąpił na Ligocie Zabrskiej!


Bardzo dużym zainteresowaniem cieszył się sobotni spektakl "Otwórz drzwi" Teatru Ewangelizacyjnego Kefas z Panewnik na naszym osiedlu. Młodzi artyści wystawili.

Już przed spektaklem odbieraliśmy sporo sygnałów, że zainteresowanie ze strony widzów jest duże. W związku z tym przygotowaliśmy blisko sto miejsc siedzących, niemniej i tak krzeseł było za mało. Ci spośród widzów, którzy pojawili się na ostatnią chwilę widowisko musieli obserwować na stojąco lub korzystali z osadzonych dookoła ławek.

Łącznie widowisko obserwowało ok. 130 widzów, nie tylko z naszego osiedla, ale także osiedli i miast sąsiednich. Sam spektakl spotkał się z bardzo ciepłym przyjęciem i zaowocował szeregiem zaproszeń dla młodych artystów z Panewnik na kolejne występy w Gliwicach.

Aktualnie Teatr Kefas pracuje nad odświeżeniem swojego premierowego, powstałego przed blisko 10 laty przedstawienia. Po raz pierwszy odegrane zostanie w listopadzie w Leśnicy. Z pewnością w przyszłym roku doczeka się wystawienia także na terenie Ligoty Zabrskiej.


Pragniemy serdecznie podziękować artystom z Teatru Kefas za świetne widowisko. Jesteśmy przekonani, że rzucone ziarno trafi na żyzną glebę i przyniesie obfite owoce.

Serdeczne podziękowania składamy także na ręce MZUK Gliwice za wystawienie sceny, Dyrekcji Szkoły Podstawowej nr 11 w Gliwicach za udostępnienie placu oraz wypożyczenie krzeseł na rzecz przedstawienia oraz Pana Mariusza Bruzdewicza za opiekę i wsparcie techniczne realizacji widowiska.

wykonanie: kotonski.pl
Menu