Oficjalny serwis Rady Osiedla Ligota Zabrska
"Ligocka Noc Świętojańska 2017"
Zarząd i Rada Osiedla Ligota Zabrska serdecznie zapraszają mieszkańców naszego osiedla wraz z rodzinami na doroczny festyn "Ligocka Noc Świętojańska 2017", który odbędzie się 24 czerwca 2018 r. (sobota) na boisku przy kościele pw. Św. Józefa w Gliwicach. 

Program imprezy:

15:00 - Rozpoczęcie festynu

15:05 - Animacje dla dzieci prowadzone przez opiekunów z "Miasta Zabawy" (do  godz. 19:00)

15:15 - Inauguracja "Ligockiej Loterii Fantowej 2017", w której do wygrania m.in. Play Station 4, Telewizory Manta 32', zaproszenia do restauracji, kawiarni itp.

18:00 - Kabaret Grzegorza Stasiaka (ok. 1,5-godzinny program z przerywnikiem muzycznym)

18:30 - Zabawa taneczna z zespołem Duo Bayer's

21:15 - Losowanie nagród w "Ligockiej Loterii Fantowej 2017"

02:30 - Zakończenie imprezy

Ponadto:
- Bezpłatna dmuchana zjeżdżalnia dla dzieci (w godz. 17:00-21:00)
- Popcorn i wata cukrowa
- Dania z grilla
- Zimne piwo


Galeria
Galeria
Szybki kontakt
Rada Osiedla Ligota Zabrska
ul. Pocztowa 31
44-100 Gliwice
tel. 661 465 165
e-mail: radaosiedla@ligotazabrska.pl
Aktualności
  • Strona główna
  • /
  • Firma NETIONE Sponsorem Głównym "Ligockiej Loterii Fantowej"!

Firma NETIONE Sponsorem Głównym "Ligockiej Loterii Fantowej"!


Jedną z głównych atrakcji "Ligockiej Nocy Świętojańskiej", która odbędzie się 25 czerwca 2016 r. na boisku przy kościele pw. Św. Józefa w Gliwicach będzie "Ligocka Loteria Fantowa".

Przez ostatnie tygodnie - wspólnie z kolegami i koleżankami z Rada Osiedla Ligota Zabrska - ciężko pracowaliśmy na to, by zbudować jak najbardziej atrakcyjną pulę nagród. I muszę - z wielką zresztą radością - przyznać, że nam się udało!

Nagród mamy łącznie kilkadziesiąt m.in. zaproszenia do restauracji, kawiarni czy innych miejsc kultury i rozrywki. O każdej kolejnej nagrodzie i sponsorze informować będziemy w najbliższym czasie, bo jest tego naprawdę dużo.

Ja sam prowadziłem rozmowy ze sponsorem głównym "Ligockiej Loterii Fantowej" - firmą NETIONE - dostawcą usług internetowych, telewizji, monitoringu i multimediów. Już teraz mogę zdradzić, iż nagrodą główną będzie laptop. Do zgarnięcia będą także m.in. tablety i routery Wi-Fi wraz z gwarancją dostępu do sieci za symboliczną złotówkę.

Nie ukrywam, że jestem bardzo zadowolony z tego porozumienia i już teraz dziękuję naszemu Sponsorowi Głównemu za zaangażowanie w akcję.
Zachęcam Państwa do zapoznania się z ofertą sponsora na stronie internetowej: http://netione.pl/

W środę "Ligocka Loteria Fantowa" zgłoszona zostanie przeze mnie w Izbie Celnej w Rybniku, by dopełnić niezbędnych formalności prawnych.

Wszelkie wpływy z loterii przeznaczone zostaną na atrakcje podczas letnich wycieczek w Beskid Śląski i Żywiecki, w ramach akcji "Sportowe Wakacje z Radą Osiedla Ligota Zabrska".

Marcin Ziach,
Przewodniczący Zarządu
Osiedla Ligota Zabrska


wykonanie: kotonski.pl
Menu