Oficjalny serwis Rady Osiedla Ligota Zabrska
"Ligocka Noc Świętojańska 2017"
Zarząd i Rada Osiedla Ligota Zabrska serdecznie zapraszają mieszkańców naszego osiedla wraz z rodzinami na doroczny festyn "Ligocka Noc Świętojańska 2017", który odbędzie się 24 czerwca 2018 r. (sobota) na boisku przy kościele pw. Św. Józefa w Gliwicach. 

Program imprezy:

15:00 - Rozpoczęcie festynu

15:05 - Animacje dla dzieci prowadzone przez opiekunów z "Miasta Zabawy" (do  godz. 19:00)

15:15 - Inauguracja "Ligockiej Loterii Fantowej 2017", w której do wygrania m.in. Play Station 4, Telewizory Manta 32', zaproszenia do restauracji, kawiarni itp.

18:00 - Kabaret Grzegorza Stasiaka (ok. 1,5-godzinny program z przerywnikiem muzycznym)

18:30 - Zabawa taneczna z zespołem Duo Bayer's

21:15 - Losowanie nagród w "Ligockiej Loterii Fantowej 2017"

02:30 - Zakończenie imprezy

Ponadto:
- Bezpłatna dmuchana zjeżdżalnia dla dzieci (w godz. 17:00-21:00)
- Popcorn i wata cukrowa
- Dania z grilla
- Zimne piwo


Galeria
Galeria
Szybki kontakt
Rada Osiedla Ligota Zabrska
ul. Pocztowa 31
44-100 Gliwice
tel. 661 465 165
e-mail: radaosiedla@ligotazabrska.pl
Aktualności
  • Strona główna
  • /
  • Oświadczenie Przewodniczącego Zarządu Osiedla Ligota Zabrska dot. przebudowy infrastruktury sportowej przy SP11

Oświadczenie Przewodniczącego Zarządu Osiedla Ligota Zabrska dot. przebudowy infrastruktury sportowej przy SP11


Oświadczenie Przewodniczącego Zarządu Osiedla Ligota Zabrska w związku z pomyślną finalizacją rozmów i złożeniem wspólnego wniosku jednorocznego do budżetu miasta Gliwice dot. przebudowy infrastruktury sportowej przy SP11.


Mocą powierzonego mi urzędu pragnę gorąco podziękować za zaangażowanie, determinację i wsparcie udzielone podczas mediacji na temat wspólnego wniosku jednorocznego do budżetu miasta Gliwice.

Na wstępie pragnę podziękować dyrekcji i gronu pedagogicznemu SP11 z mgr Iwoną Hrycyną-Mutz na czele. Gdyby nie dobra wola ze strony szkoły i zdolność do ustępstw w sprawie wcześniej obranej przez placówkę koncepcji - negocjacje nie doczekałyby się tak pomyślnego końca.

Słowa gorących podziękowań pragnę także skierować do naszych przyjaciół z Rady Miasta Gliwice w osobach radnej Urszuli Więckowskiej i radnych Jana Pająka i Marka Pszonaka. Udowodnili oni po raz kolejny, że sprawy Ligoty Zabrskiej nie są im obojętne, z wielką ochotą i zaangażowaniem włączając się do rozmów, a następnie składając pod wnioskiem podpisy swojego poparcia.

Dziękuję także całej Radzie Osiedla Ligota Zabrska. Po okresie żmudnych przygotowań i trudnej momentami debaty udało nam się osiągnąć porozumienie, które w moim przekonaniu jest dla naszego osiedla i jego mieszkańców najlepszym z możliwych, a po pomyślnym rozpatrzeniu wniosku w gliwickim magistracie jego wynikiem będzie powstanie sieci boisk do gier zespołowych przy terenach przylegających bezpośrednio do naszej szkoły.

Za głos doradczy i wsparcie merytoryczne pragnę podziękować także wiceprezydentowi miasta Gliwice, Piotrowi Wieczorkowi, naczelnikom wydziału Inwestycji i Remontów oraz wydziału Edukacji, a także przedstawicielom klubu futbolu amerykańskiego Lions Gliwice i prezesowi Gliwickiego Stowarzyszenia Wolontariatu (GTW), Dariuszowi Opoce.

Wszystkie te strony zobowiązały się, że po realizacji projektu wesprą Radę Osiedla Ligota Zabrska m.in. w organizacji szkółki futsalu, która sprawi, że nowo powstałe boiska będą nie tylko miejscem zabawy i połączonej ze sportem, ale też rozwoju psycho-fizycznego ligockich dzieci i młodzieży.

Niech to porozumienie będzie nasieniem zasianym na żyzną glebę, przynoszącym obfite owoce dla Ligoty Zabrskiej i jej mieszkańców nie tylko teraz, ale także przy podejmowaniu kolejnych wspólnych inicjatyw.Z wyrazami szacunku,

Marcin Ziach,
Przewodniczący Zarządu
Osiedla Ligota Zabrska
wykonanie: kotonski.pl
Menu