Oficjalny serwis Rady Osiedla Ligota Zabrska
"Ligocka Noc Świętojańska 2017"
Zarząd i Rada Osiedla Ligota Zabrska serdecznie zapraszają mieszkańców naszego osiedla wraz z rodzinami na doroczny festyn "Ligocka Noc Świętojańska 2017", który odbędzie się 24 czerwca 2018 r. (sobota) na boisku przy kościele pw. Św. Józefa w Gliwicach. 

Program imprezy:

15:00 - Rozpoczęcie festynu

15:05 - Animacje dla dzieci prowadzone przez opiekunów z "Miasta Zabawy" (do  godz. 19:00)

15:15 - Inauguracja "Ligockiej Loterii Fantowej 2017", w której do wygrania m.in. Play Station 4, Telewizory Manta 32', zaproszenia do restauracji, kawiarni itp.

18:00 - Kabaret Grzegorza Stasiaka (ok. 1,5-godzinny program z przerywnikiem muzycznym)

18:30 - Zabawa taneczna z zespołem Duo Bayer's

21:15 - Losowanie nagród w "Ligockiej Loterii Fantowej 2017"

02:30 - Zakończenie imprezy

Ponadto:
- Bezpłatna dmuchana zjeżdżalnia dla dzieci (w godz. 17:00-21:00)
- Popcorn i wata cukrowa
- Dania z grilla
- Zimne piwo


Galeria
Galeria
Szybki kontakt
Rada Osiedla Ligota Zabrska
ul. Pocztowa 31
44-100 Gliwice
tel. 661 465 165
e-mail: radaosiedla@ligotazabrska.pl
Aktualności

Zmień z nami Ligotę! Wstąp do TPOLZ!


Nie udało Ci się dostać do Rady Osiedla? Nie zdecydowałeś się na start, a teraz bardzo tego żałujesz? A może w Twoim przypadku na przeszkodzie stanął zbyt niski wiek? Bez względu na wszystko - ta oferta jest dla Ciebie!


Rada Osiedla Ligota Zabrska informuje, że dnia 19 kwietnia 2012 r. (czwartek) o godz. 17:00 w siedzibie Rady przy SP nr 11 odbędzie się walne zgromadzenie Towarzystwa Przyjaciół Osiedla Ligota Zabrska.

Jeśli jesteś społecznie aktywny, chciałeś, a nie mogłeś startować w wyborach do Rady Osiedla, chcesz z nami zmieniać Ligotę Zabrską i mieć wpływ na to, co na Twoim osiedlu się dzieje - ta oferta jest dla Ciebie!

Wstąpienie w szeregi Towarzystwa nie wiąże się z żadnymi ograniczeniami wiekowymi, składkami czy dodatkowymi zobowiązaniami. Wstępujesz i działasz tyle ile chcesz i tyle ile możesz. Ligota Zabrska potrzebuje ludzi zarażonych pozytywną energią. Wiemy, że prócz członków Rady podobnych do nas jest wielu, wielu innych i właśnie do tych osób kierujemy nasz apel.

Współpraca na linii Rada Osiedla - Towarzystwo Przyjaciół Osiedla Ligota Zabrska opierać się będzie m.in. na organizacji wspólnych imprez sportowych i kulturalnych (wycieczki, rajdy, turnieje, zawody, festyny itd.). Wstępując w szeregi TPOLZ dajesz sobie niepowtarzalne prawo do bezpośredniego wpływu na to, co na terenie Twojego osiedla będzie się działo. Decydować będzie już nie tylko Rada i inni. Decyzja należeć będzie także do Ciebie!

Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować do nas pod adres e-mail: marcin.ziach@ligotazabrska.pl lub we wpisach do "księgi gości". Skontaktujemy się z Państwem pod podanym przy wpisie adresem e-mail. 
wykonanie: kotonski.pl
Menu