Oficjalny serwis Rady Osiedla Ligota Zabrska
"Ligocka Noc Świętojańska 2017"
Zarząd i Rada Osiedla Ligota Zabrska serdecznie zapraszają mieszkańców naszego osiedla wraz z rodzinami na doroczny festyn "Ligocka Noc Świętojańska 2017", który odbędzie się 24 czerwca 2018 r. (sobota) na boisku przy kościele pw. Św. Józefa w Gliwicach. 

Program imprezy:

15:00 - Rozpoczęcie festynu

15:05 - Animacje dla dzieci prowadzone przez opiekunów z "Miasta Zabawy" (do  godz. 19:00)

15:15 - Inauguracja "Ligockiej Loterii Fantowej 2017", w której do wygrania m.in. Play Station 4, Telewizory Manta 32', zaproszenia do restauracji, kawiarni itp.

18:00 - Kabaret Grzegorza Stasiaka (ok. 1,5-godzinny program z przerywnikiem muzycznym)

18:30 - Zabawa taneczna z zespołem Duo Bayer's

21:15 - Losowanie nagród w "Ligockiej Loterii Fantowej 2017"

02:30 - Zakończenie imprezy

Ponadto:
- Bezpłatna dmuchana zjeżdżalnia dla dzieci (w godz. 17:00-21:00)
- Popcorn i wata cukrowa
- Dania z grilla
- Zimne piwo


Galeria
Galeria
Szybki kontakt
Rada Osiedla Ligota Zabrska
ul. Pocztowa 31
44-100 Gliwice
tel. 661 465 165
e-mail: radaosiedla@ligotazabrska.pl
Aktualności

Nasze inicjatywy: Modernizacja tablic ogłoszeniowych na terenie osiedla Ligota Zabrska


Zdemontowane zostały tablice informacyjne, które przed niemal dwoma dekady postawiła ówczesna Rada Osiedla Ligota Zabrska. Zostaną one poddane gruntownej modernizacji.

Nasze inicjatywy: Szczepienie psów i kotów przeciwko wściekliźnie!


29 września (czwartek) w godz. 18:30-19:30 na placu przy dawnej szwalni ul. Dolna, mieć będzie miejsce szczepienie psów i kotów przeciwko wściekliźnie.

Zapraszamy do udziału w Turnieju Piłki Nożnej 3-osobowej!


Zarząd i Rada Osiedla Ligota Zabrska zapraszają wszystkich chętnych do wzięcia udziału w turnieju piłki nożnej 3-osobowej, który odbędzie się 18 września 2016 r. (niedziela) o godz. 11:00 na boisku przy Szkole Podstawowej nr 11 w Gliwicach.

Wycieczka do Parku Rozrywki Energylandia w Zatorze: Mamy komplet!


Zaledwie dwa dni trwały zapisy na wycieczkę do Parku Rozrywki Energylandia w Zatorze. 80 miejsc, jakie były dostępne dla uczestników wypadu, błyskawicznie znalazło swoich właścicieli.

Zapraszamy na wycieczkę do Rodzinnego Parku Rozrywki Energylandia w Zatorze!

Wszystkich chętnych serdecznie zapraszam na wycieczkę do Parku Rozrywki Energylandia w Zatorze, która odbędzie się 24 września 2016 r. (sobota).

"Sportowe Wakacje z Radą Osiedla Ligota Zabrska": Dzieci i młodzież z naszego osiedla zdobyły Równicę!


6 sierpnia 2016 r. grupa dzieci i młodzieży z naszego osiedla zdobyła szczyt Równicy. Wycieczka do Ustronia i Wisły zorganizowana została w ramach akcji "Sportowe Wakacje z Radą Osiedla Ligota Zabrska".

Gliwicki Budżet Obywatelski 2017: Świetna frekwencja na Ligocie Zabrskiej!


277 głosów zebrała lista osiedla Ligota Zabrska w tegorocznym głosowaniu w ramach Gliwickiego Budżetu Obywatelskiego 2017!

"Sportowe Wakacje z Radą Osiedla Ligota Zabrska 2016": Wycieczka z Ligoty Zabrskiej zdobyła Magurkę i Czupel!


16 lipca wycieczka dzieci i młodzieży wraz z opiekunami wybrała się na pierwszą w ramach akcji ""Sportowe Wakacje z Radą Osiedla Ligota Zabrska 2016" wycieczkę w góry. Celem były dwa główne szczyty Beskidu Niskiego: Magurka i Czupel.

"Ligocka Loteria Fantowa 2016" - zarobiliśmy 1965 złotych!


Bardzo dziękujemy wszystkim z Państwa, którzy zdecydowali się wziąć udział w "Ligockiej Loterii Fantowej 2016". Sprzedaliśmy 393 kupony o łącznej wartości 1965 złotych!

"Ligocka Noc Świętojańska 2016" - dziękujemy, że byliście z nami!


To była niezapomniana impreza! Zarząd i Rada Osiedla Ligota Zabrska pragną podziękować wszystkim sponsorom, partnerom oraz Wam - Drodzy Mieszkańcy - za świetną zabawę podczas "Ligockiej Nocy Świętojańskiej 2016"!

Górnik Zabrze S.S.A. i Kibice Razem Górnik Zabrze partnerami "Ligockiej Nocy Świętojańskiej 2016"


Górnik Zabrze S.S.A. i Kibice Razem Górnik Zabrze zostali partnerami "Ligockiej Nocy Świętojańskiej 2016", która odbędzie się 25 czerwca na boisku przy kościele pw. Św. Józefa w Gliwicach.

PWiK Gliwice partnerem "Ligockiej Nocy Świętojańskiej 2016"!


Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Gliwicach zostało kolejnym partnerem "Ligockiej Nocy Świętojańskiej 2016". Spółka miejska na miejscu imprezy wystawi kurtynę wodną.

Boisko przy kościele pw. Św. Józefa gotowe na "Ligocką Noc Świętojańską 2016"!


Przez cały piątek trwało przygotowanie terenu boiska przy kościele pw. Św. Józefa w Gliwicach do jutrzejszego festynu "Ligocka Noc Świętojańska 2016".

Nasze interwencje: Awaria gazociągu przy ul. Św. Jacka


Do rozszczelnienia rury gazociągowej doszło nieopodal skrzyżowania ul. Św. Jacka z ul. Pszczyńską - na wysokości budynku dawnego "Meblopolu". Wskutek naszej interwencji awaria została usunięta.

Nasze interwencje: Poprawa bezpieczeństwa przejścia dla pieszych przy ul. Pocztowej 42


Po lustrze - ustawionym wskutek naszej interwencji na skrzyżowaniu ul. Pocztowej z ul. Górników - dziś zamontowane zostały słupki zapewniające odpowiednią widoczność na przejściu dla pieszych przy sklepie ABC.
« 1 2 3
...
15 »
wykonanie: kotonski.pl
Menu