Oficjalny serwis Rady Osiedla Ligota Zabrska
"Ligocka Noc Świętojańska 2017"
Zarząd i Rada Osiedla Ligota Zabrska serdecznie zapraszają mieszkańców naszego osiedla wraz z rodzinami na doroczny festyn "Ligocka Noc Świętojańska 2017", który odbędzie się 24 czerwca 2018 r. (sobota) na boisku przy kościele pw. Św. Józefa w Gliwicach. 

Program imprezy:

15:00 - Rozpoczęcie festynu

15:05 - Animacje dla dzieci prowadzone przez opiekunów z "Miasta Zabawy" (do  godz. 19:00)

15:15 - Inauguracja "Ligockiej Loterii Fantowej 2017", w której do wygrania m.in. Play Station 4, Telewizory Manta 32', zaproszenia do restauracji, kawiarni itp.

18:00 - Kabaret Grzegorza Stasiaka (ok. 1,5-godzinny program z przerywnikiem muzycznym)

18:30 - Zabawa taneczna z zespołem Duo Bayer's

21:15 - Losowanie nagród w "Ligockiej Loterii Fantowej 2017"

02:30 - Zakończenie imprezy

Ponadto:
- Bezpłatna dmuchana zjeżdżalnia dla dzieci (w godz. 17:00-21:00)
- Popcorn i wata cukrowa
- Dania z grilla
- Zimne piwo


Galeria
Galeria
Szybki kontakt
Rada Osiedla Ligota Zabrska
ul. Pocztowa 31
44-100 Gliwice
tel. 661 465 165
e-mail: radaosiedla@ligotazabrska.pl
Aktualności

Towarzystwo Przyjaciół Osiedla Ligota Zabrska ma nowy zarząd i komisję rewizyjną


Podczas czwartkowego walnego zgromadzenia Towarzystwa Przyjaciół Osiedla Ligota Zabrska w jego skład wstąpiło trzynastu nowych członków. Wybrany został też nowy zarząd i komisja rewizyjna.

Rada Osiedla Ligota Zabrska walczy o nowy park przy ul. Pszczyńskiej!


Rada i Zarząd Osiedla Ligota Zabrska na wniosek członków Jerzego Kochonia i Zygmunta Pruskiego złożyła wniosek do budżetu miasta Gliwice na rok 2013 apelujący o rekultywację zielonych terenów i budowę parku na skwerze przy ul. Pszczyńskiej 153-173a

Wniosek do budżetu miasta Gliwice dot. budowy boisk wielofunkcyjnych przy SP11 złożony!


Wniosek jednoroczny do budżetu miasta Gliwice na rok 2013 dot. budowy boisk wielofunkcyjnych przy SP11, będący przedmiotem porozumienia m.in. Rady Osiedla Ligota Zabrska, dyrekcji szkoły i radnych, został złożony w wymaganym terminie.

Oświadczenie Przewodniczącego Zarządu Osiedla Ligota Zabrska dot. przebudowy infrastruktury sportowej przy SP11


Oświadczenie Przewodniczącego Zarządu Osiedla Ligota Zabrska w związku z pomyślną finalizacją rozmów i złożeniem wspólnego wniosku jednorocznego do budżetu miasta Gliwice dot. przebudowy infrastruktury sportowej przy SP11.

Zmień z nami Ligotę! Wstąp do TPOLZ!


Nie udało Ci się dostać do Rady Osiedla? Nie zdecydowałeś się na start, a teraz bardzo tego żałujesz? A może w Twoim przypadku na przeszkodzie stanął zbyt niski wiek? Bez względu na wszystko - ta oferta jest dla Ciebie!

Porozumienie w sprawie budowy centrum sportowego osiągnięte!


Rada Osiedla Ligota Zabrska z niekrytą przyjemnością pragnie poinformować, że po dwóch spotkaniach z dyrekcją Szkoły Podstawowej nr 11 i radnymi miasta Gliwice osiągnięte zostało porozumienie w sprawie wspólnej koncepcji dot. budowy centrum sportowego na terenie naszego osiedla.

Komunikat przewodniczącego Zarządu Osiedla Ligota Zabrska


Przewodniczący Zarządu Osiedla Ligota Zabrska informuje, że trzyosobowe gremium będące reprezentantami Zarządu i Rady Osiedla rozpoczęło we wtorek negocjacje z dyrekcją Szkoły Podstawowej nr 11 przy ul. Pocztowej 31 na temat wniosku o budowę boiska na terenie naszego osiedla.

Poradzimy o boisku...


W najbliższą środę, 29 lutego 2012 r. w siedzibie Rady Osiedla Ligota Zabrska odbędzie się "okrągły stół" w sprawie wniosku o budowę nowego boiska na naszej dzielnicy. Do rozmów zaprosiliśmy wszystkie zainteresowane strony tak, aby po latach impasu sprawy nabrały z dawna oczekiwanego zwrotu.

Zebranie Rady Osiedla Ligota Zabrska (2011-2015) - 22 lutego 2012 r.


Na obradach II zebrania Rady Osiedla Ligota Zabrska, które odbyło się 22 lutego 2012 r. pojawiło się 13 członków naszej Rady. W trakcie trwających blisko trzy godziny obrad Rada podjęła dwa projekty uchwał.

Spotkanie przewodniczących ZO z prezydentem miasta Gliwice


We wtorek, 21 lutego 2012 r. w Urzędzie Miasta Gliwice odbyło się spotkanie przewodniczących Zarządów Osiedli z prezydentem miasta Gliwice, Zygmuntem Frankiewiczem.

Zebranie Rady Osiedla Ligota Zabrska (2011-2015) - 18 stycznia 2012 r.


W trakcie I zebrania Rady Osiedla Ligota Zabrska, które miało miejsce dnia 18 stycznia 2012 r. w siedzibie Rady pojawiło się 13 członków. Rada w trakcie trwających blisko cztery godziny obrad podjęła sześć projektów uchwał.

« 1
...
12 13 14 15
wykonanie: kotonski.pl
Menu