Oficjalny serwis Rady Osiedla Ligota Zabrska
"Ligocka Noc Świętojańska 2017"
Zarząd i Rada Osiedla Ligota Zabrska serdecznie zapraszają mieszkańców naszego osiedla wraz z rodzinami na doroczny festyn "Ligocka Noc Świętojańska 2017", który odbędzie się 24 czerwca 2018 r. (sobota) na boisku przy kościele pw. Św. Józefa w Gliwicach. 

Program imprezy:

15:00 - Rozpoczęcie festynu

15:05 - Animacje dla dzieci prowadzone przez opiekunów z "Miasta Zabawy" (do  godz. 19:00)

15:15 - Inauguracja "Ligockiej Loterii Fantowej 2017", w której do wygrania m.in. Play Station 4, Telewizory Manta 32', zaproszenia do restauracji, kawiarni itp.

18:00 - Kabaret Grzegorza Stasiaka (ok. 1,5-godzinny program z przerywnikiem muzycznym)

18:30 - Zabawa taneczna z zespołem Duo Bayer's

21:15 - Losowanie nagród w "Ligockiej Loterii Fantowej 2017"

02:30 - Zakończenie imprezy

Ponadto:
- Bezpłatna dmuchana zjeżdżalnia dla dzieci (w godz. 17:00-21:00)
- Popcorn i wata cukrowa
- Dania z grilla
- Zimne piwo


Galeria
Galeria
Szybki kontakt
Rada Osiedla Ligota Zabrska
ul. Pocztowa 31
44-100 Gliwice
tel. 661 465 165
e-mail: radaosiedla@ligotazabrska.pl
Aktualności

Podziękowania po Jarmarku Adwentowym 2012


Rada Osiedla Ligota Zabrska dziękuje wszystkim Państwu za przybycie na tradycyjny Jarmark Adwentowy, który odbył się dn. 16 grudnia 2012 r. na "ligockim rynku".

Zapraszamy na Jarmark Adwentowy!


Rada Osiedla Ligota Zabrska zaprasza wszystkich Państwa na tradycyjny Jarmark Adwentowy, który odbędzie się 16 grudnia 2012 r. o godz. 15:30 na "ligockim rynku" - skrzyżowaniu ul. Górników z ul. Klonową

Zapraszamy na zebranie z mieszkańcami!


Rada Osiedla Ligota Zabrska zaprasza wszystkich Państwa na drugie w tym roku zebranie z mieszkańcami, które odbędzie się 23 listopada 2012 r. o godz. 17:00 na sali gimnastycznej SP11 ul. Pocztowa 31.

"Przyłóż rękę do życia" z Radą Osiedla Ligota Zabrska!


Rada Osiedla Ligota Zabrska w roli jednego ze współorganizatorów zaprasza wszystkich mieszkańców osiedla na marsz "Przyłóż rękę do życia" promujący dawstwo szpiku kostnego, połączony z rajdem rowerowym.

Symboliczne upamiętnienie 73. rocznicy wybuchu II Wojny Światowej


Rada Osiedla Ligota Zabrska złożeniem symbolicznego kwiatu i zapaleniem znicza pod pomnikiem ofiar nazizmu przy ul. Pszczyńskiej upamiętniła ofiary II Wojny Światowej w 73. rocznicę jej wybuchu.

"Lato z Radą" - festyn rodzinny 18 sierpnia 2012 r.


Rada Osiedla Ligota Zabrska zaprasza wszystkich mieszkańców naszego osiedla wraz z rodzinami na festyn rodzinny, który odbędzie się dnia 18 sierpnia 2012 r. na terenie boiska przy parafii pw. św. Józefa-Robotnika.

Fuchs Oil Corporation partnerem Rady Osiedla Ligota Zabrska!


Z nieukrytą satysfakcją informujemy, że nowym partnerem Rady Osiedla Ligota Zabrska została jedna z największych marek na polskim rynku smarowniczym, Fuchs Oil Corporation.

Rada Osiedla Ligota Zabrska pisze do Kompanii Węglowej S.A.


Rada Osiedla Ligota Zabrska wysłała pismo do prezes Kompanii Węglowej S.A. Joanny Strzelec-Łobodzińskiej w sprawach dotyczących problemów najemców mieszkań pod zarządem Konsorcjum Ochrony Kopalń S.A.

Podziękowania po Tour de Czechowice


Rada Osiedla Ligota Zabrska dziękuje wszystkim uczestnikom za udział w wycieczce rowerowej do Czechowic. Mamy nadzieję, że wszyscy, którzy zagościli z nami w ośrodku TUR wrócili do domów zadowoleni i pełni dobrych wrażeń.

Tour de Czechowice z Radą Osiedla Ligota Zabrska!


Rada Osiedla Ligota Zabrska zaprasza dzieci i młodzież, oraz chętne osoby starsze do udziału w wycieczce rowerowej do Ośrodka Wypoczynkowego w Czechowicach.

Rada i Zarząd Osiedla Ligota Zabrska dziękują za wspaniałą zabawę!


Rada i Zarząd Osiedla Ligota Zabrska dziękują wszystkim mieszkańcom za wspaniałą zabawę, podczas "Ligockiej Nocy Świętojańskiej", która odbyła się dn. 23 czerwca 2012 r. przy Szkole Podstawowej nr 11.

Ligocka Noc Świętojańska - 23 czerwca 2012 r. Zapraszamy na festyn!


Rada Osiedla Ligota Zabrska, Szkoła Podstawowa nr 11 i Towarzystwo Przyjaciół Osiedla Ligota Zabrska mają przyjemność zaprosić wszystkich chętnych na festyn, który odbędzie się dn. 23 czerwca 2012 r. przy SP11 ul. Pocztowa 31.

Sprawozdanie Przewodniczącego Zarządu Osiedla Ligota Zabrska z działalności w I półroczu kadencji 2011-2015


Przewodniczący Zarządu Osiedla Ligota Zabrska przygotował sprawozdanie z działań podjętych przez Radę Osiedla w I półroczu kadencji 2011-2015. Sprawozdanie jest dostępne do pobrania w formacie .pdf

Pliki do pobrania:

  1. Sprawozdanie Przewodniczącego Zarządu Osiedla Ligota Zabrska z działalności w I półroczu kadencji 2011-2015

Rada i Zarząd Osiedla Ligota Zabrska zapraszają na spotkanie!


Rada Osiedla Ligota Zabrska zaprasza wszystkich mieszkańców na spotkanie, które odbędzie się dnia 25 maja 2012 r. (piątek) o godz. 18:00 na sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 11 w Gliwicach.

Rada i Zarząd Osiedla Ligota Zabrska gratulują mgr Iwonie Hrycynie-Mutz


Rada i Zarząd Osiedla Ligota Zabrska pragną pogratulować Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 11 mgr Iwonie Hrycynie-Mutz ponownego wyboru na funkcję Dyrektora powyższej placówki.

wykonanie: kotonski.pl
Menu