Oficjalny serwis Rady Osiedla Ligota Zabrska
"Ligocka Noc Świętojańska 2017"
Zarząd i Rada Osiedla Ligota Zabrska serdecznie zapraszają mieszkańców naszego osiedla wraz z rodzinami na doroczny festyn "Ligocka Noc Świętojańska 2017", który odbędzie się 24 czerwca 2018 r. (sobota) na boisku przy kościele pw. Św. Józefa w Gliwicach. 

Program imprezy:

15:00 - Rozpoczęcie festynu

15:05 - Animacje dla dzieci prowadzone przez opiekunów z "Miasta Zabawy" (do  godz. 19:00)

15:15 - Inauguracja "Ligockiej Loterii Fantowej 2017", w której do wygrania m.in. Play Station 4, Telewizory Manta 32', zaproszenia do restauracji, kawiarni itp.

18:00 - Kabaret Grzegorza Stasiaka (ok. 1,5-godzinny program z przerywnikiem muzycznym)

18:30 - Zabawa taneczna z zespołem Duo Bayer's

21:15 - Losowanie nagród w "Ligockiej Loterii Fantowej 2017"

02:30 - Zakończenie imprezy

Ponadto:
- Bezpłatna dmuchana zjeżdżalnia dla dzieci (w godz. 17:00-21:00)
- Popcorn i wata cukrowa
- Dania z grilla
- Zimne piwo


Galeria
Galeria
Szybki kontakt
Rada Osiedla Ligota Zabrska
ul. Pocztowa 31
44-100 Gliwice
tel. 661 465 165
e-mail: radaosiedla@ligotazabrska.pl
Aktualności

Co z wnioskami jednorocznymi Rady Osiedla Ligota Zabrska?


Cztery wnioski wnioski do budżetu miasta Gliwice na rok 2014 złożone przez Radę Osiedla Ligota Zabrska zyskały akceptację.

Centrum Rekreacyjno-Sportowe powstanie na Ligocie Zabrskiej!


Po ponad ośmiu latach starań Rady Osiedla Ligota Zabrska, radnych Rady Miasta Gliwice i Dyrekcji Szkoły Podstawowej nr 11 nasze osiedle doczeka się centrum sportowego z prawdziwego zdarzenia.

Zapraszamy na festyn rodzinny "Lato z Radą 2013"!


Rada Osiedla Ligota Zabrska zaprasza wszystkich mieszkańców wraz z rodzinami na festyn rodzinny "Lato z Radą", który odbędzie się w sobotę, 10 sierpnia 2013 r. na boisku przy parafii pw. św. Józefa w Gliwicach.

Torcida Gliwice triumfatorem turnieju o Puchar Przewodniczącego Rady Osiedla!


Torcida Gliwice rozbiła LGA Bandę 6:4 i sięgnęła po Puchar Przewodniczącego Rady Osiedla Ligota Zabrska. Brązowe medale przypadły drużynie Kasztaniaków.

Wyniki półfinałów turnieju o Puchar Przewodniczącego Rady Osiedla Ligota Zabrska


W niedzielne popołudnie rozegrane zostały dwa mecze półfinałowe, które wyłoniły zespoły, które zagrają o złoty i brązowy medal podczas festynu "Ligocka Noc Świętojańska" 22 czerwca 2013 r.

Harmonogram "Ligockiej Nocy Świętojańskiej 2013"!


Już w sobotę 22 czerwca 2013 r. zapraszamy wszystkich Państwa na "Ligocką Noc Świętojańską"! Przedstawiamy szczegółowy harmonogram imprezy.

Wyniki fazy zasadniczej turnieju o Puchar Przewodniczącego Rady Osiedla Ligota Zabrska


W niedzielne popołudnie wyłonione zostały cztery zespoły, które zagrają w strefie medalowej turnieju o Puchar Przewodniczącego Rady Osiedla Ligota Zabrska.

Gwiazdy TVS i Radia Piekary zagrają na "Ligockiej Nocy Świętojańskiej"!


Gwiazdy Telewizji Silesia i Radia Piekary zagrają podczas "Ligockiej Nocy Świętojańskiej", która odbędzie się 22 czerwca 2013 przy SP11 w Gliwicach.

Regulamin turnieju o Puchar Przewodniczącego RO Ligota Zabrska


Przedstawiamy regulamin turnieju o Puchar Przewodniczącego Rady Osiedla Ligota Zabrska, który odbędzie się w niedzielę, 9 czerwca 2013 r. o godz. 11:30 na boisku przy SP11

Zapraszamy na "Ligocką Noc Świętojańską 2013"!


Informujemy, że dn. 22 czerwca 2013 r. odbędzie się festyn rodzinny "Ligocka Noc Świętojańska". W jej trakcie nie zabraknie atrakcji, które wyróżnią ją spośród pozostałych imprez.

Tablice informacyjne już stoją. Czas na przystanki!


Montaż tablic informacyjnych określających granice osiedla i zmiana nazw przystanków autobusowych to kolejne z projektów, których realizacji podjęła się Rada Osiedla Ligota Zabrska.

Zmiana w składzie Rady Osiedla Ligota Zabrska


Po półtora roku kadencji 2011-2015 doszło do pierwszej zmiany w składzie Rady Osiedla Ligota Zabrska. Miejsce Jacka Tuszkiewicza zajęła Beata Łęczyńska.

Zapraszamy na ostatki z Radą Osiedla Ligota Zabrska!


Rada Osiedla Ligota Zabrska zaprasza wszystkich Państwa na ostatkową zabawę karnawałową, która odbędzie się dn. 09 lutego 2012 r. w godz. 20:00-04:00 na "Śląskim Rancho" przy ul. Webera w Zabrzu.

Zebranie z mieszkańcami w sprawie uwłaszczenia lokali pod zarządem Konsorcjum Ochrony Kopalń


Informujemy, że dnia 01 lutego 2013 r. o godz. 18:00 na sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 11 odbędzie się zebranie z mieszkańcami, poświęcone w całości uwłaszczeniu mieszkań zakładowych pod zarządem Konsorcjum Ochrony Kopalń.

Rada Osiedla Ligota Zabrska po pierwszym zebraniu w 2013 r.


Zarząd Osiedla Ligota Zabrska otrzymał wotum zaufania za swoje działania w roku 2012. Przyjęte zostało także sprawozdanie finansowe z działalności Rady Osiedla w roku ubiegłym.
wykonanie: kotonski.pl
Menu