Oficjalny serwis Rady Osiedla Ligota Zabrska
"Ligocka Noc Świętojańska 2017"
Zarząd i Rada Osiedla Ligota Zabrska serdecznie zapraszają mieszkańców naszego osiedla wraz z rodzinami na doroczny festyn "Ligocka Noc Świętojańska 2017", który odbędzie się 24 czerwca 2018 r. (sobota) na boisku przy kościele pw. Św. Józefa w Gliwicach. 

Program imprezy:

15:00 - Rozpoczęcie festynu

15:05 - Animacje dla dzieci prowadzone przez opiekunów z "Miasta Zabawy" (do  godz. 19:00)

15:15 - Inauguracja "Ligockiej Loterii Fantowej 2017", w której do wygrania m.in. Play Station 4, Telewizory Manta 32', zaproszenia do restauracji, kawiarni itp.

18:00 - Kabaret Grzegorza Stasiaka (ok. 1,5-godzinny program z przerywnikiem muzycznym)

18:30 - Zabawa taneczna z zespołem Duo Bayer's

21:15 - Losowanie nagród w "Ligockiej Loterii Fantowej 2017"

02:30 - Zakończenie imprezy

Ponadto:
- Bezpłatna dmuchana zjeżdżalnia dla dzieci (w godz. 17:00-21:00)
- Popcorn i wata cukrowa
- Dania z grilla
- Zimne piwo


Galeria
Galeria
Szybki kontakt
Rada Osiedla Ligota Zabrska
ul. Pocztowa 31
44-100 Gliwice
tel. 661 465 165
e-mail: radaosiedla@ligotazabrska.pl
Aktualności

Eurowybory na Ligocie Zabrskiej - dominacja PO, przed PiS i KNP


Platforma Obywatelska cieszyła się największym poparciem wyborców na Ligocie Zabrskiej. Podium uzupełniły Prawo i Sprawiedliwość oraz Kongres Nowej Prawicy.

Rada Osiedla Ligota Zabrska zaprasza do "Kawiarenki Aktywnego Seniora"


Rada Osiedla Ligota Zabrska włączyła się do akcji "Kawiarenka Aktywnego Seniora" organizowanej przez Fundację "Lepszy Świat" i Klub Jagielloński.

Projekt "Sportowe wakacje z Radą Osiedla Ligota Zabrska" doceniony przez Europę Centralną!


Rada Osiedla Ligota Zabrska i Towarzystwo Przyjaciół Osiedla Ligota Zabrska wzięły udział w konkursie małych grantów organizowanych przez mieszczące się na terenie naszego osiedla CH Europa Centralna.

Zmiany w składzie Rady Osiedla Ligota Zabrska


Do kolejnych zmian doszło w ostatnich dniach w składzie Rady Osiedla Ligota Zabrska. Swoje mandaty złożyli Panowie Andrzej Sobel i Arkadiusz Sobel, a w ich miejsce do składu rady włączona została Pani Maria Wilimska.

Harmonogram "Dnia dla Ligoty" dn. 24 maja 2014 r.


Rada Osiedla Ligota Zabrska i "Młoda Rada" Osiedla Ligota Zabrska zapraszają mieszkańców do wzięcia udziału w "Dniu dla Ligoty" dn. 24 maja 2014 r.

Już 17 maja 2014 r. "Dzień dla Ligoty"!


Ligota Zabrska jest naszą małą ojczyzną. Tutaj na co dzień żyjemy, mniej lub bardziej, ale zawsze czujemy się związani ze swoim miejscem zamieszkania sentymentalnie. Dlatego też nasze osiedle otrzyma swój dzień.

Jacek Kierok gwiazdą "Ligockiej Nocy Świętojańskiej 2014"!


Znany artysta z Piekar Śląskich, Jacek Kierok będzie gwiazdą "Ligockiej Nocy Świętojańskiej 2014". Na scenie pojawi się obok niego kilku innych wykonawców.

Koncepcja budowy boisk przy Szkole Podstawowej nr 11 dogadana!


W piątkowy poranek w Szkole Podstawowej nr 11 w Gliwicach odbyło się spotkanie w sprawie koncepcji budowy boisk sportowych. Osiągnięte zostało satysfakcjonujące strony porozumienie.

To była primaaprilisowa rezygnacja!


Pierwszy dzień kwietnia, to słynna data żartów, wkrętów i gagów wykręcanych sobie wzajemnie przez ludzi. Rada Osiedla Ligota Zabrska również postanowiła mieszkańców osiedla "wkręcić".

Ligota Zabrska i Sośnica... powalczą o Igrzyska Olimpijskie!


Rada Osiedla Ligota Zabrska we współpracy z Radą Osiedla Sośnica złoży do Urzędu Miasta wniosek o przyznanie środków na organizację międzyosiedlowych Igrzysk Olimpijskich!

Opinia Rady Osiedla Ligota Zabrska dot. nowego statutu osiedla


W Urzędzie Miasta Gliwice trwają obecnie prace nad stworzeniem nowych statutów osiedli. Mają one w dużej mierze ograniczyć kompetencje Rad Osiedlowych i utrudnić procedurę związaną ze zgłoszeniem kandydata do wyborów.

Pliki do pobrania:

  1. Opinia Rady Osiedla Ligota Zabrska dot. projektu nowego statutu osiedla

Zapraszamy na ostatki z Radą Osiedla Ligota Zabrska!


Rada Osiedla Ligota Zabrska zaprasza na ostatkową zabawę karnawałową, która odbędzie się dn. 28 lutego (piątek) w godz. 20:00-04:00 w Pawilonie BHP przy KWK Sośnica-Makoszowy ul. Błonie.

"Młoda" Rada Osiedla Ligota Zabrska ma zarząd i pierwszych członków


6 lutego 2014 roku odbyło się pierwsze zebranie "Młodej" Rady Osiedla Ligota Zabrska. W jej skład weszło pięciu członków. Wybrani zostali też przedstawiciele prezydium MRO.

Podsumowanie działań Rady Osiedla Ligota Zabrska w roku 2013


Na zakończenie roku 2013 Rada Osiedla Ligota Zabrska przedstawia bilans prac i działań podjętych w ciągu minionych dwunastu miesięcy
.

Pliki do pobrania:

  1. Biuletyn.pdf
  2. Biuletyn_1.pdf
wykonanie: kotonski.pl
Menu