Oficjalny serwis Rady Osiedla Ligota Zabrska
"Ligocka Noc Świętojańska 2017"
Zarząd i Rada Osiedla Ligota Zabrska serdecznie zapraszają mieszkańców naszego osiedla wraz z rodzinami na doroczny festyn "Ligocka Noc Świętojańska 2017", który odbędzie się 24 czerwca 2018 r. (sobota) na boisku przy kościele pw. Św. Józefa w Gliwicach. 

Program imprezy:

15:00 - Rozpoczęcie festynu

15:05 - Animacje dla dzieci prowadzone przez opiekunów z "Miasta Zabawy" (do  godz. 19:00)

15:15 - Inauguracja "Ligockiej Loterii Fantowej 2017", w której do wygrania m.in. Play Station 4, Telewizory Manta 32', zaproszenia do restauracji, kawiarni itp.

18:00 - Kabaret Grzegorza Stasiaka (ok. 1,5-godzinny program z przerywnikiem muzycznym)

18:30 - Zabawa taneczna z zespołem Duo Bayer's

21:15 - Losowanie nagród w "Ligockiej Loterii Fantowej 2017"

02:30 - Zakończenie imprezy

Ponadto:
- Bezpłatna dmuchana zjeżdżalnia dla dzieci (w godz. 17:00-21:00)
- Popcorn i wata cukrowa
- Dania z grilla
- Zimne piwo


Galeria
Galeria
Szybki kontakt
Rada Osiedla Ligota Zabrska
ul. Pocztowa 31
44-100 Gliwice
tel. 661 465 165
e-mail: radaosiedla@ligotazabrska.pl
Aktualności

"Ligocka Loteria Fantowa 2017" już 24 czerwca 2017 r!


Zarząd i Rada Osiedla Ligota Zabrska zapraszają mieszkańców naszego osiedla do wzięcia udziału w "Ligockiej Loterii Fantowej 2017", która odbędzie się 24 czerwca br. na boisku przy kościele pw. Św. Józefa w Gliwicach.

Zespół Duo Bayer's wystąpi na "Ligockiej Nocy Świętojańskiej 2017"


Znany m.in. z telewizji TVS, Radia Fest, Radia Piekary czy Radia Silesia zespół Duo Bayer's wystąpi na festynie "Ligocka Noc Świętojańska 2017" 24 czerwca 2017 r.

Grzegorz Stasiak uświetni "Ligocką Noc Świętojańską 2017"!


Grzegorz Stasiak zasłynął z roli Alojza w "Świętej Wojnie", grając u boku Bercika. Znany jest też z kultowego przed laty programu TVN "Nauka Jazdy". Popularny kabarecista 24 czerwca zagości na osiedlu Ligota Zabrska.

Zapraszamy na festyn rodzinny "Ligocka Noc Świętojańska 2017"


24 czerwca 2017 roku na boisku przy kościele pw. Św. Józefa w Gliwicach odbędzie się doroczny festyn osiedlowy "Ligocka Noc Świętojańska 2017".

Już wkrótce Jarmark Adwentowy 2016!


18 grudnia 2016 r. - w ostatnią niedzielę Adwentu - na "ligockim rynku" - skrzyżowaniu ul. Górników z ul. Klonową odbędzie się doroczny Jarmark Adwentowy 2016.

Szczęść Boże Górnikom!


W imieniu Rady oraz Zarządu Osiedla Ligota Zabrska w dniu Św. Barbary pragniemy złożyć serdeczne życzenia wszystkim Górnikom.

Oficjalne obchody Barbórki w parafii pw. Św. Józefa na Ligocie Zabrskiej!


4 grudnia o godz. 11:00 w kościele pw. Św. Józefa na Ligocie Zabrskiej odbędzie się uroczysta Msza Św. - koncelebrowana przez Biskupa Diecezji Gliwickiej Jana Kopca. Eucharystię poprzedzi przemarsz górników wraz z rodzinami spod bramy KWK Sośnica.

Zapraszamy na wycieczkę do Krakowa!


Zarząd i Rada Osiedla Ligota Zabrska zapraszają mieszkańców naszego osiedla wraz z rodzinami na wycieczkę do Krakowa, gdzie naszym celem będzie m.in. Centrum Jana Pawła II na Białych Morzach i Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach.

Wiatr zerwał dach nowej wiaty przystankowej przy ul. Błonie


W nocy z wtorku na środę - 15 na 16 listopada - doszło do zerwania dachu nowej wiaty przystankowej "Sośnica Pole Zachód" w kierunku Gliwic.

Wiaty przystanku "Sośnica Pole Zachód" po gruntownym remoncie


Podjęta przez Zarząd i Radę Osiedla Ligota Zabrska w kwietniu inicjatywa związana z gruntowną modernizacją przystanków autobusowych "Sośnica Pole Zachód" doczekała się pełni realizacji.

Nowe latarnie na ul. Kujawskiej i ul. Panewnickiej już stoją!


Na ul. Kujawskiej - od skrzyżowania z ul. Pocztową do salonu Art Ceramika - rozpoczął się montaż słupów nowego oświetlenia ulicznego.

Reprezentacja Ligoty Zabrskiej na podium mistrzostw Gliwic!


Reprezentacja osiedla Ligota Zabrska w futsalu zajęła trzecie miejsce w mistrzostwach Gliwic Rad Osiedli rozgrywanych na hali widowiskowo-sportowej "Łabędź" w Łabędach.

Przedstawiciele Klubu Seniora z Ligoty Zabrskiej gościli na imprezie integracyjnej w Starych Gliwicach


Delegacja Klubu Seniora z Ligoty Zabrskiej gościła w miniony czwartek na imprezie integracyjnej w restauracji Gabriella w Starych Gliwicach.

Teatr Ewangelizacyjny Kefas z Panewnik wystąpił na Ligocie Zabrskiej!


Bardzo dużym zainteresowaniem cieszył się sobotni spektakl "Otwórz drzwi" Teatru Ewangelizacyjnego Kefas z Panewnik na naszym osiedlu. Młodzi artyści wystawili.

"Otwórz drzwi" - zapraszamy na spektakl Teatru Ewangelizującego Kefas z Panewnik!


Zarząd i Rada Osiedla Ligota Zabrska serdecznie zaprasza mieszkańców naszego osiedla na przedstawienie Teatru Ewangelizującego Kefas z Katowic-Panewnik "Otwórz drzwi".

1 2 3 4
...
15 »
wykonanie: kotonski.pl
Menu